Kierunek Architektura Krajobrazu z prestiżową akredytacją IFLA!

Program kształcenia na kierunku Architektura Krajobrazu, realizowanym na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW, został uznany przez Międzynarodową Federację Architektury Krajobrazu, oddział Europa (IFLA Europe – International Federation of Landscape Architecture Europe).

Program oferowany na studiach architektury krajobrazu wpisuje się w najnowsze trendy kształcenia młodych architektów krajobrazu, obowiązujące na innych europejskich uczelniach. Ponad połowę przedmiotów stanowią zajęcia projektowe. W realizacji zajęć coraz częściej uczestniczą przedstawiciele podmiotów zewnętrznych, co oznacza, że zdobywane kompetencje odpowiadają oczekiwaniom rynku pracy.

Wyróżnienie to zwiększa atrakcyjność kierunku, zarówno dla polskich, jak i zagranicznych studentów.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Pracownikom kierunku, którzy przyczynili się do tego sukcesu!